APTGT225DA170G
Part Number:
APTGT225DA170G
Opis:
IGBT 1700V 340A 1250W SP6
Arkusz danych:
1.APTGT225DA170G.pdf2.APTGT225DA170G.pdf
Wprowadzenie
Kupować APTGT225DA170G z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):1700V
Vce (on) (Max) @ VGE, IC:2.4V @ 15V, 225A
Dostawca urządzeń Pakiet:SP6
Seria:-
Moc - Max:1250W
Package / Case:SP6
temperatura robocza:-40°C ~ 150°C (TJ)
Termistor NTC:No
Numer części producenta:APTGT225DA170G
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce:20nF @ 25V
Wkład:Standard
Rodzaj IGBT:Trench Field Stop
Rozszerzony opis:IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 340A 1250W Chassis Mount SP6
Opis:IGBT 1700V 340A 1250W SP6
Obecny - Collector odcięcia (Max):500µA
Obecny - Collector (Ic) (maks):340A