Kupować APTGT150H120G z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ VGE, IC: | 2.1V @ 15V, 150A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SP6 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 690W |
| Package / Case: | SP6 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Termistor NTC: | No |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 22 Weeks |
| Numer części producenta: | APTGT150H120G |
| Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce: | 10.7nF @ 25V |
| Wkład: | Standard |
| Rodzaj IGBT: | Trench Field Stop |
| Rozszerzony opis: | IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200V 220A 690W Chassis Mount SP6 |
| Opis: | IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP6 |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 350µA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 220A |
| Konfiguracja: | Full Bridge Inverter |
| Email: | [email protected] |