APTC90SKM60CT1G
Part Number:
APTC90SKM60CT1G
Producent:
Microsemi
Opis:
MOSFET N-CH 900V 59A SP1
Arkusz danych:
APTC90SKM60CT1G.pdf
Wprowadzenie
Kupować APTC90SKM60CT1G z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:3.5V @ 6mA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:SP1
Seria:CoolMOS™
RDS (Max) @ ID, Vgs:60 mOhm @ 52A, 10V
Strata mocy (max):462W (Tc)
Opakowania:Bulk
Package / Case:SP1
temperatura robocza:-40°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:22 Weeks
Numer części producenta:APTC90SKM60CT1G
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:13600pF @ 100V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:540nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:Super Junction
Rozszerzony opis:N-Channel 900V 59A 462W (Tc) Chassis Mount SP1
Spust do źródła napięcia (Vdss):900V
Opis:MOSFET N-CH 900V 59A SP1
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:59A