Kupować APT60S20B2CTG z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 900mV @ 60A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 200V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | T-MAX™ [B2] |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 55ns |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-247-3 Variant |
| Inne nazwy: | APT60S20B2CTGMI APT60S20B2CTGMI-ND |
| Temperatura pracy - złącze: | -55°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 22 Weeks |
| Numer części producenta: | APT60S20B2CTG |
| Rozszerzony opis: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 75A Through Hole TO-247-3 Variant |
| Typ diody: | Schottky |
| Diode Configuration: | 1 Pair Common Cathode |
| Opis: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TMAX |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 1mA @ 200V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode): | 75A |
| Email: | [email protected] |