APT58M50JU3
APT58M50JU3
Part Number:
APT58M50JU3
Opis:
MOSFET N-CH 500V 58A SOT-227
Arkusz danych:
APT58M50JU3.pdf
Wprowadzenie
Kupować APT58M50JU3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 2.5mA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-227
Seria:POWER MOS 8™
RDS (Max) @ ID, Vgs:65 mOhm @ 42A, 10V
Strata mocy (max):543W (Tc)
Opakowania:Bulk
Package / Case:SOT-227-4, miniBLOC
temperatura robocza:-40°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:22 Weeks
Numer części producenta:APT58M50JU3
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:10800pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:340nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 500V 58A 543W (Tc) Chassis Mount SOT-227
Spust do źródła napięcia (Vdss):500V
Opis:MOSFET N-CH 500V 58A SOT-227
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:58A