Kupować APT2X61DC60J z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.8V @ 60A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 600V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | ISOTOP® |
| Prędkość: | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 0ns |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | APT2X61DC60J |
| Rozszerzony opis: | Diode Array 2 Independent Silicon Carbide Schottky 600V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC |
| Typ diody: | Silicon Carbide Schottky |
| Diode Configuration: | 2 Independent |
| Opis: | DIODE MODULE 600V 60A ISOTOP |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 1.2mA @ 600V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode): | 60A |
| Email: | [email protected] |