Kupować APT15D100BG z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 2.3V @ 15A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 1000V (1kV) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-247 [B] |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 260ns |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-247-2 |
| Temperatura pracy - złącze: | -55°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 22 Weeks |
| Numer części producenta: | APT15D100BG |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 1000V (1kV) 15A Through Hole TO-247 [B] |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 1KV 15A TO247 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 250µA @ 1000V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 15A |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |