Kupować APT14050JVFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 5mA |
|---|---|
| Technologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | ISOTOP® |
| Seria: | POWER MOS V® |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 500 mOhm @ 11.5A, 10V |
| Strata mocy (max): | 694W (Tc) |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Inne nazwy: | APT14050JFVR APT14050JFVR-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | APT14050JVFR |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 13500pF @ 25V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 820nC @ 10V |
| Rodzaj FET: | N-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | N-Channel 1400V (1.4kV) 23A 694W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 1400V (1.4kV) |
| Opis: | MOSFET N-CH 1400V 23A SOT-227 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 23A |
| Email: | [email protected] |