Kupować APA450-FGG256A z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Wszystkich RAM Bity: | 110592 |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 256-FPBGA (17x17) |
| Seria: | ProASICPLUS |
| Package / Case: | 256-LBGA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba I / O: | 186 |
| Ilość Gates: | 450000 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | APA450-FGG256A |
| Opis: | IC FPGA 186 I/O 256FBGA |
| Email: | [email protected] |