Kupować AP8800FNG-7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 8V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 28V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DFN3030-10 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 10-UFDFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | AP8800FNG7 AP8800FNGDITR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | AP8800FNG-7 |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | 500kHz |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) Analog, PWM Dimming 350mA (Switch) DFN3030-10 |
| Ściemnianie: | Analog, PWM |
| Opis: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 10DFN |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 350mA (Switch) |
| Aplikacje: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |