AOW12N50
AOW12N50
Part Number:
AOW12N50
Producent:
Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis:
MOSFET N-CH 500V 12A TO262
Arkusz danych:
1.AOW12N50.pdf2.AOW12N50.pdf
Wprowadzenie
Kupować AOW12N50 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:4.5V @ 250µA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-262
Seria:-
RDS (Max) @ ID, Vgs:520 mOhm @ 6A, 10V
Strata mocy (max):250W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:AOW12N50
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:1633pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:37nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 500V 12A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-262
Spust do źródła napięcia (Vdss):500V
Opis:MOSFET N-CH 500V 12A TO262
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:12A (Tc)