Kupować AN44071A-VF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 10 V ~ 34 V |
|---|---|
| Napięcie - Obciążenie: | 10 V ~ 34 V |
| Technologia: | Power MOSFET |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 56-HSOP |
| Krok Rozdzielczość: | 1, 1/2, 1/8, 1/16, 1/32 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
| Konfiguracja wyjściowa: | Half Bridge (8) |
| Inne nazwy: | AN44071A-VFTR AN44071AVF |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 120°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Typ silnika - stepper: | Bipolar |
| Typ silnika - AC, DC: | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | AN44071A-VF |
| Berło: | Parallel, PWM |
| Funkcjonować: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Rozszerzony opis: | Bipolar Motor Driver Power MOSFET Parallel, PWM 56-HSOP |
| Opis: | IC MOTOR DRIVER PAR 56HSOP |
| Obecny - Wyjście: | 1A, 1.7A |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |