Kupować AMP03BJZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±): | ±6 V ~ 18 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset: | 20µV |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-99-8 |
| Szybkość narastania: | 9.5 V/µs |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-99-8 Metal Can |
| Typ wyjścia: | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | AMP03BJZ |
| Rozszerzony opis: | Differential Amplifier 1 Circuit TO-99-8 |
| Opis: | IC OPAMP DIFF 3MHZ TO99-8 |
| Obecny - Dostawa: | 2.5mA |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 45mA |
| Amplifier Type: | Differential |
| 3dB Pasmo: | 3MHz |
| Email: | [email protected] |