Kupować AM3892CCYG120 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - I / O: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| USB: | USB 2.0 + PHY (2) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 1031-FCBGA (25x25) |
| Prędkość: | 1.2GHz |
| Seria: | Sitara™ |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem: | - |
| SATA: | SATA 3Gbps (1) |
| Kontrolery pamięci RAM: | DDR2, DDR3 |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 1031-BFBGA, FCBGA |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 95°C (TJ) |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali: | 1 Core, 32-Bit |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | AM3892CCYG120 |
| Akceleracja grafiki: | Yes |
| Rozszerzony opis: | ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 1.2GHz 1031-FCBGA (25x25) |
| Ethernet: | 10/100/1000 Mbps (2) |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu: | HDMI, HDVPSS |
| Opis: | IC ARM CORTEX MCU 1031FCBGA |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-A8 |
| Współtwórcy / DSP: | Multimedia; NEON™ SIMD |
| Dodatkowe interfejsy: | I²C, McASP, McBSP, SPI, SD/SDIO, UART |
| Email: | [email protected] |