ALZ12B24W
ALZ12B24W
Part Number:
ALZ12B24W
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Arkusz danych:
ALZ12B24W.pdf
Wprowadzenie
Kupować ALZ12B24W z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):16.8 VDC
Wyłącz napięcie (Min):2.4 VDC
Termination Style:PC Pin
przełączanie napięcia:440VAC - Max
Seria:ALZ
Czas Release:5ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
Inne nazwy:255-3788
ALZ12B24W-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Czas zadziałania:15ms
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:ALZ12B24W
cechy:Insulation - Class B, Sealed - Fully
Rozszerzony opis:General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Opis:RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Kontakt Ocena (prąd stały):16A
Materiał styków:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formularz kontaktowy:SPDT (1 Form C)
Napięcie cewki:24VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:1.44 kOhms
cewka zasilania:400 mW
Aktualny Coil:16.7mA