Kupować ALS70A183QS400 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 400V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 3.543" Dia (90.00mm) |
| Seria: | ALS70 |
| tętnienia prądu: | 27.8A @ 100Hz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Package / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Inne nazwy: | 399-14379 A390UV183M400A |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | ALS70A183QS400 |
| Żywotność @ Temp.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp: | 1.252" (31.80mm) |
| Impedancja: | 10 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 7.717" (196.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 18000µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 13 mOhm @ 100Hz |
| Opis: | CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW |
| Pojemność: | 18000µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |