ALS30A332NF450
ALS30A332NF450
Part Number:
ALS30A332NF450
Producent:
KEMET
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
1.ALS30A332NF450.pdf2.ALS30A332NF450.pdf
Wprowadzenie
Kupować ALS30A332NF450 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.032" Dia x 4.134" H (77.00mm x 105.00mm)
Seria:ALS30
tętnienia prądu:13.8A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:399-7560
A331TM332M450A
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:ALS30A332NF450
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:1.252" (31.80mm)
Impedancja:30 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.134" (105.00mm)
Rozszerzony opis:3300µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):40 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Pojemność:3300µF