Kupować AL5812MP-13 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 3.5V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 60V |
| Napięcie - Wyjście: | 1 V ~ 60 V |
| Rodzaj: | Linear |
| topologia: | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-MSOP-EP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Inne nazwy: | AL5812MP-13DITR AL5812MP13 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | AL5812MP-13 |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | - |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 150mA 8-MSOP-EP |
| Ściemnianie: | PWM |
| Opis: | IC LED DRVR LIN DIM 150MA 8MSOP |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 150mA |
| Aplikacje: | Signage |
| Email: | [email protected] |