Kupować AL1676-20CS7-13 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 8.5V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 18V |
| Napięcie - Wyjście: | 600V |
| Rodzaj: | AC DC Offline Switcher |
| topologia: | Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 7-SO |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) 7 leads |
| Inne nazwy: | AL1676-20CS7-13DITR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | AL1676-20CS7-13 |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | - |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Step-Down (Buck) Dimming 2A 7-SO |
| Ściemnianie: | - |
| Opis: | IC LED DRIVER OFFLINE 2A SO-7 |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 2A |
| Aplikacje: | - |
| Email: | [email protected] |