AGN210A24
AGN210A24
Part Number:
AGN210A24
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Arkusz danych:
AGN210A24.pdf
Wprowadzenie
Kupować AGN210A24 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):18 VDC
Wyłącz napięcie (Min):-
Termination Style:Gull Wing
przełączanie napięcia:125VAC, 110VDC - Max
Seria:AGN
Czas Release:4ms
Relay Type:Telecom
Opakowania:Tube
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Czas zadziałania:4ms
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):4 (72 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:AGN210A24
cechy:-
Rozszerzony opis:Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Opis:RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Kontakt Ocena (prąd stały):1A
Materiał styków:Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Formularz kontaktowy:DPDT (2 Form C)
Napięcie cewki:24VDC
Coil Type:Latching, Single Coil
Coil Resistance:4.8 kOhms
cewka zasilania:120 mW
Aktualny Coil:5mA