Kupować AEP51024 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 18 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 1.92 VDC |
| Termination Style: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| przełączanie napięcia: | 400VDC - Nom |
| Seria: | AEP |
| Czas Release: | 30ms |
| Relay Type: | Automotive |
| Opakowania: | Bulk |
| Inne nazwy: | 255-3111 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 80°C |
| Czas zadziałania: | 50ms |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 17 Weeks |
| Numer części producenta: | AEP51024 |
| cechy: | Sealed - Hermetically |
| Rozszerzony opis: | Automotive Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount |
| Opis: | RELAY AUTOMOTIVE SPST 10A 24V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 10A |
| Materiał styków: | - |
| Formularz kontaktowy: | SPST-NO (1 Form A) |
| Napięcie cewki: | 24VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| cewka zasilania: | 1.4 W |
| Aktualny Coil: | 52mA |
| Email: | [email protected] |