Kupować ADS1255IDBR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa Digital: | 1.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa, analogowe: | 5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-SSOP |
| Seria: | - |
| Sampling rate (Per Second): | 30k |
| Typ referencyjny: | External |
| Stosunek - S / H: ADC: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Inne nazwy: | 296-25897-2 ADS1255IDBR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść: | 1, 2 |
| Liczba bitów: | 24 |
| Liczba przetworników A / D: | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | ADS1255IDBR |
| Typ wejścia: | Differential, Single Ended |
| cechy: | PGA |
| Rozszerzony opis: | 24 Bit Analog to Digital Converter 1, 2 Input 1 Sigma-Delta 20-SSOP |
| Opis: | IC ADC 24-BIT SPI PROGBL 20-SSOP |
| Data Interface: | SPI |
| Konfiguracja: | MUX-PGA-ADC |
| Architektura: | Sigma-Delta |
| Email: | [email protected] |