Kupować ADJ56024 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 18 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 2.4 VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| przełączanie napięcia: | 250VAC - Max |
| Seria: | ADJ |
| Czas Release: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Tray |
| Inne nazwy: | 255-5167 ADJ56024-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 70°C |
| Czas zadziałania: | 20ms |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | ADJ56024 |
| cechy: | Sealed - Fully |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 10A |
| Materiał styków: | Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au) |
| Formularz kontaktowy: | DPDT (2 Form C) |
| Napięcie cewki: | 24VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 2.3 kOhms |
| cewka zasilania: | 250 mW |
| Aktualny Coil: | 10.4mA |
| Email: | [email protected] |