Kupować ADC3224IRGZ25 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa Digital: | 1.7 V ~ 1.9 V |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa, analogowe: | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-VQFN (7x7) |
| Seria: | - |
| Sampling rate (Per Second): | 125M |
| Typ referencyjny: | External, Internal |
| Stosunek - S / H: ADC: | - |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść: | 2 |
| Liczba bitów: | 12 |
| Liczba przetworników A / D: | 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | ADC3224IRGZ25 |
| Typ wejścia: | Differential |
| cechy: | Simultaneous Sampling |
| Rozszerzony opis: | 12 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 2 Pipelined 48-VQFN (7x7) |
| Opis: | ADC 12BIT 2CH 125MSPS 48VQFN |
| Data Interface: | LVDS - Serial |
| Konfiguracja: | ADC |
| Architektura: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |