Kupować ADC12D1600RFIUT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa Digital: | 1.8 V ~ 2 V |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa, analogowe: | 1.8 V ~ 2 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 292-BGA (27x27) |
| Seria: | - |
| Sampling rate (Per Second): | 3.2G |
| Typ referencyjny: | Internal |
| Stosunek - S / H: ADC: | 1:1 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 292-BGA Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść: | 2 |
| Liczba bitów: | 12 |
| Liczba przetworników A / D: | 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | ADC12D1600RFIUT |
| Typ wejścia: | Differential |
| cechy: | Simultaneous Sampling |
| Rozszerzony opis: | 12 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 2 Folding Interpolating 292-BGA (27x27) |
| Opis: | IC ADC 12BIT SRL 3.2G 2CH 292BGA |
| Data Interface: | LVDS - Parallel |
| Konfiguracja: | MUX-S/H-ADC |
| Architektura: | Folding Interpolating |
| Email: | [email protected] |