Kupować ADC12081CIVT/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa Digital: | 5V |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa, analogowe: | 5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 32-TQFP (7x7) |
| Seria: | - |
| Sampling rate (Per Second): | 5M |
| Typ referencyjny: | External |
| Stosunek - S / H: ADC: | 1:1 |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 32-LQFP |
| Inne nazwy: | *ADC12081CIVT *ADC12081CIVT/NOPB ADC12081CIVT ADC12081CIVT-ND |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 75°C |
| Liczba wejść: | 1 |
| Liczba bitów: | 12 |
| Liczba przetworników A / D: | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | ADC12081CIVT/NOPB |
| Typ wejścia: | Single Ended |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 12 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 32-TQFP (7x7) |
| Opis: | IC ADC 12BIT 5MSPS 32LQFP |
| Data Interface: | Parallel |
| Konfiguracja: | S/H-ADC |
| Architektura: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |