Kupować ADC10321CIVT/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa Digital: | 5V |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa, analogowe: | 5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 32-TQFP (7x7) |
| Seria: | - |
| Sampling rate (Per Second): | 20M |
| Typ referencyjny: | External |
| Stosunek - S / H: ADC: | 1:1 |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 32-LQFP |
| Inne nazwy: | *ADC10321CIVT/NOPB 296-35145 ADC10321CIVT/NOPB-ND ADC10321CIVTNOPB |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść: | 1 |
| Liczba bitów: | 10 |
| Liczba przetworników A / D: | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | ADC10321CIVT/NOPB |
| Typ wejścia: | Single Ended |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 10 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Two-Step 32-TQFP (7x7) |
| Opis: | IC ADC 10BIT 32-LQFP |
| Data Interface: | Parallel |
| Konfiguracja: | S/H-ADC |
| Architektura: | Two-Step |
| Email: | [email protected] |