Kupować AD9788BSVZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa Digital: | 1.7 V ~ 1.9 V, 3.13 V ~ 3.47 V |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa, analogowe: | 3.13 V ~ 3.47 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 100-TQFP-EP (14x14) |
| rozliczania czasu: | 20ns (Typ) |
| Seria: | TxDAC+® |
| Typ referencyjny: | Internal |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 100-TQFP Exposed Pad |
| Typ wyjścia: | Current - Unbuffered |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba konwerterów D / A: | 2 |
| Liczba bitów: | 16 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | AD9788BSVZ |
| INL / DNL (LSB): | ±3.7, ±2.1 |
| Rozszerzony opis: | 16 Bit Digital to Analog Converter 2 100-TQFP-EP (14x14) |
| Wyjście różnicowe: | Yes |
| Opis: | IC DAC 16BIT 800MSPS 100TQFP |
| Data Interface: | Parallel |
| Architektura: | Oversampling Interpolating DAC |
| Email: | [email protected] |