Kupować AD8383ACPZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 9 V ~ 18 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Seria: | DecDriver™ |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | AD8383ACPZ |
| Berło: | Parallel |
| Rodzaj wyświetlacza: | LCD |
| Cyfry lub znaki: | - |
| Opis: | IC DECIMATING LCD DRIVER 48LFCSP |
| Obecny - Dostawa: | 20mA |
| Konfiguracja: | - |
| Email: | [email protected] |