Kupować ACT6305UC-T z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed): | 2V (3.3V, 5V) |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście (Max): | 5V |
| Napięcie - Wejście (Min): | 1.18V |
| Napięcie - wejściowa (maks): | 5V |
| topologia: | Boost |
| synchroniczny prostownik: | Yes |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-23-5 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Typ wyjścia: | Adjustable (Programmable) |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | ACT6305UC-T |
| Funkcjonować: | Step-Up |
| Częstotliwość - Przełączanie: | - |
| Rozszerzony opis: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable (Programmable) 2V (3.3V, 5V) 1 Output 700mA (Switch) SC-74A, SOT-753 |
| Opis: | IC REG BST ADJ/PROG 0.7A 5SOT23 |
| Obecny - Wyjście: | 700mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |