Kupować A40MX02-VQG80A z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 80-VQFP (14x14) |
| Seria: | MX |
| Package / Case: | 80-TQFP |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Liczba I / O: | 57 |
| Ilość Gates: | 3000 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | A40MX02-VQG80A |
| Opis: | IC FPGA 57 I/O 80VQFP |
| Email: | [email protected] |