Kupować 8951120000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 24 ~ 230 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 24VDC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Seria: | TOS |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Module |
| Typ wyjścia: | AC |
| Oporność na terenie (maks.): | - |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | 8951120000 |
| Prąd ładowania: | 100mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Opis: | TOS 24VDC/230VAC 0 1A |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |