Kupować 892583 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 600V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.00mm) |
| Seria: | - |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Inne nazwy: | 614-1082 FUSE-15A/600BLSTR |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 2 Weeks |
| Numer części producenta: | 892583 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC 5AG |
| Aktualna ocena: | 15A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | - |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | Multi-Meters |
| Email: | [email protected] |