Kupować 870055875003 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 63V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymer |
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Seria: | WCAP-PTHR |
| Ripple Current - niska częstotliwość: | 80mA @ 120Hz |
| Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość: | 1.6A @ 100kHz |
| Opakowania: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | Radial, Can |
| Inne nazwy: | 732-6386-1 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | 870055875003 |
| Żywotność @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedancja: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 33µF ±20% 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 mOhm |
| Opis: | CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V T/H |
| Pojemność: | 33µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |