Kupować 8690450000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 7.2 VAC |
| Termination Style: | Plug In, 11 Pin (Octal) |
| przełączanie napięcia: | 400VAC - Max |
| Seria: | RRD |
| Czas Release: | 10ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Bulk |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 60°C |
| Czas zadziałania: | 15ms |
| Rodzaj mocowania: | Socketable |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | 8690450000 |
| cechy: | Test Button |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Socketable |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 10A |
| Materiał styków: | Silver Nickel (AgNi) |
| Formularz kontaktowy: | 3PDT (3 Form C) |
| Napięcie cewki: | 24VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 86 Ohms |
| cewka zasilania: | 2.3 VA |
| Aktualny Coil: | 94.2mA |
| Email: | [email protected] |