Kupować 865060663013 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 50V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Seria: | WCAP-ASLL |
| tętnienia prądu: | 1.61A @ 100kHz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial, Can - SMD |
| Inne nazwy: | 732-8553-2 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | 865060663013 |
| Żywotność @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | - |
| Impedancja: | 73 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.669" (17.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 470µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP 470 UF 20% 50 V |
| Pojemność: | 470µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |