Kupować 8632990000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 3 ~ 33 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 5VDC |
| Termination Style: | Tension Clamp |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Seria: | MOZ |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Module |
| Typ wyjścia: | DC |
| Oporność na terenie (maks.): | - |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | 8632990000 |
| Prąd ładowania: | 2A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Opis: | MOZ 5VDC/24VDC 2A |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |