Kupować 8576360000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 12 ~ 275 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 24VAC/DC |
| Termination Style: | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Seria: | - |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Module |
| Typ wyjścia: | AC |
| Oporność na terenie (maks.): | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 5 Weeks |
| Numer części producenta: | 8576360000 |
| Prąd ładowania: | 4A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Opis: | SSR 24 VACDC/230 VAC 4A |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |