Kupować 8561220000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - DC Spark Over (nominalne): | 230V |
|---|---|
| Tolerancja: | - |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Module |
| Liczba Polaków: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Numer części producenta: | 8561220000 |
| Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs): | 50000A (50kA) (10/350µs) |
| fail Krótki: | - |
| Rozszerzony opis: | Gas Discharge Tube 50000A (50kA) (10/350µs) 3 Pole DIN Rail |
| Opis: | GDT 230V 50KA DIN RAIL |
| Email: | [email protected] |