Kupować 854110AKILFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 32-VFQFPN (5x5) |
| Seria: | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 2:10 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Wydajność: | LVDS |
| Inne nazwy: | ICS854110AKILFT ICS854110AKILFT-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | 854110AKILFT |
| Wkład: | LVDS, LVPECL |
| Częstotliwość - Max: | 16MHz |
| Rozszerzony opis: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 16MHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | Yes/Yes |
| Opis: | IC CLK BUF 2:10 16MHZ 32VFQFPN |
| Email: | [email protected] |