Kupować 85100434 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | - |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | - |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| przełączanie napięcia: | 440VAC - Max |
| Seria: | KNA3-RS |
| Czas Release: | 25ms |
| Relay Type: | Safety |
| Opakowania: | Bulk |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 50°C |
| Czas zadziałania: | 50ms |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | 85100434 |
| cechy: | LED Indicator |
| Rozszerzony opis: | Safety Relay 3PST (3 Form A) 115VAC Coil DIN Rail |
| Opis: | RELAY SAFETY 3PST 6A 115V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 6A |
| Materiał styków: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Formularz kontaktowy: | 3PST (3 Form A) |
| Napięcie cewki: | 115VAC |
| Coil Type: | - |
| Coil Resistance: | - |
| cewka zasilania: | - |
| Email: | [email protected] |