Kupować 824521221 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Reverse patowa (typ): | 22V (Max) |
|---|---|
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp: | 35.5V |
| Napięcie - podziały (min): | 25.65V (Typ) |
| Rodzaj: | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DO-214AA |
| Seria: | WE-TVSP |
| Ochrona linii zasilających: | No |
| Moc - Peak Pulse: | 600W |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | DO-214AA, SMB |
| Inne nazwy: | 732-9745-6 |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | 824521221 |
| Opis: | TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 16.9A |
| Pojemność @ Częstotliwość: | - |
| Kanały dwukierunkowe: | 1 |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |