Kupować 784770101 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 1280 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | WE-PDA |
| oceny: | AEC-Q200 |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Inne nazwy: | 732-6787-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | 784770101 |
| Indukcyjność: | 100µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.327" (8.30mm) |
| Częstotliwość - Test: | 100kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 5.2MHz |
| Rozszerzony opis: | 100µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 144 mOhm Max Nonstandard |
| Opis: | FIXED IND 100UH 2.1A 144 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 144 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 2.1A |
| Obecny - Nasycenie: | 2.3A |
| Email: | [email protected] |