Kupować 744242471 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 80V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.236" L x 0.130" W (6.00mm x 3.30mm) |
| Seria: | WE-SLM |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Horizontal, 4 Flat Lead |
| Inne nazwy: | 732-1686-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Liczba linii: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | 744242471 |
| Indukcyjność @ Częstotliwość: | 470µH @ 100kHz |
| Impedancja @ Częstotliwość: | 2.2 kOhm @ 15MHz |
| Wysokość (max): | 0.138" (3.50mm) |
| Rodzaj filtra: | Signal Line |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 470µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.2 kOhm @ 15MHz 400mA DCR 350 mOhm |
| Opis: | CMC 470UH 400MA 2LN 2.2 KOHM SMD |
| Oporność DC (DCR) (maks.): | 350 mOhm |
| Karta Grubość (mm): | 400mA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |