72V231L10J
72V231L10J
Part Number:
72V231L10J
Producent:
IDT (Integrated Device Technology)
Opis:
IC FIFO SYNC 2048X9 10NS 32-PLCC
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12345 Pieces
Arkusz danych:
1.72V231L10J.pdf2.72V231L10J.pdf
Wprowadzenie
Kupować 72V231L10J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:3 V ~ 3.6 V
Dostawca urządzeń Pakiet:32-PLCC (14x11.46)
Seria:72V
retransmisji Capability:No
Programowalne Flagi Pomoc:Yes
Opakowania:Tube
Package / Case:32-LCC (J-Lead)
Inne nazwy:IDT72V231L10J
IDT72V231L10J-ND
temperatura robocza:0°C ~ 70°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Rozmiar pamięci:18K (2K x 9)
Standardowy czas oczekiwania producenta:7 Weeks
Numer części producenta:72V231L10J
Funkcjonować:Synchronous
Pomoc FWFT:No
Rodzaj Expansion:Depth, Width
Opis:IC FIFO SYNC 2048X9 10NS 32-PLCC
Szybkość przesyłania danych:100MHz
Obecny - Dostawa (Max):20mA