6SVP330M
6SVP330M
Part Number:
6SVP330M
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Wprowadzenie
Kupować 6SVP330M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:OS-CON™, SVP
Ripple Current - niska częstotliwość:185mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:3.7A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:P16600TR
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:6SVP330M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:330µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):25 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Pojemność:330µF