678D397M016CD3D
Part Number:
678D397M016CD3D
Producent:
Vishay / Sprague
Opis:
CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19168 Pieces
Arkusz danych:
678D397M016CD3D.pdf
Wprowadzenie
Kupować 678D397M016CD3D z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:678D
tętnienia prądu:-
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:678D397M016CD3D
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.740" (18.80mm)
Rozszerzony opis:390µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:390µF