63ZLH1500MEFC18X31.5
63ZLH1500MEFC18X31.5
Part Number:
63ZLH1500MEFC18X31.5
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
Arkusz danych:
1.63ZLH1500MEFC18X31.5.pdf2.63ZLH1500MEFC18X31.5.pdf
Wprowadzenie
Kupować 63ZLH1500MEFC18X31.5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:ZLH
tętnienia prądu:1.98A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:1189-3027
63ZLH1500MEFC18X31.5-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:63ZLH1500MEFC18X31.5
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:25 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:1500µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
Pojemność:1500µF