6100-182K-RC
6100-182K-RC
Part Number:
6100-182K-RC
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 1.8MH 470MA 3.65 OHM
Arkusz danych:
6100-182K-RC.pdf
Wprowadzenie
Kupować 6100-182K-RC z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.433" Dia (11.00mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:6100
oceny:-
P @ Częstotliwość:1.2 @ 252kHz
Opakowania:Tray
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:6100-182K-RC
Indukcyjność:1.8mH
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:1.2MHz
Rozszerzony opis:1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 3.65 Ohm Max Radial
Opis:FIXED IND 1.8MH 470MA 3.65 OHM
DC Resistance (DCR):3.65 Ohm Max
Aktualna ocena:470mA