Kupować 50ZLH270MEFC10X20 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 50V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Seria: | ZLH |
| tętnienia prądu: | 790mA @ 120Hz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can |
| Inne nazwy: | 1189-3593 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | 50ZLH270MEFC10X20 |
| Żywotność @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedancja: | 30 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 270µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP ALUM 270UF 20% 50V T/H |
| Pojemność: | 270µF |